„Bajka i Majka” w Teatrze Konsekwentnym

Bajka dla dzieci 4-9 lat

„BAJKA I MAJKA”
Malina Prześluga

Reżyseria: Eliza Borowska
Scenografia: Maciek Kossowski
Muzyka: Tomek Januchta
Obsada: Eliza Borowska
Borys Jaźnicki
Michał Napiątek
Partner: Wydawnictwo TASHKA
Zajawka spektaklu: http://www.youtube.com/watch?v=Rkq1OWLaQHI&feature=youtu.be

Co łączy Pchłę Majkę , Misia Stefana i Komara Ryszarda?
Przyjaźń, miłość, przygoda, siostrzano- braterskie utarczki i … pewne zdarzenie. Mała Pchła postanawia zaryzykować i pomimo zakazu brata skoczyć na „śliczne, smaczne, różowe zwierzątko”. Co spotka ją potem i jakie będą tego konsekwencje? Czy znajdzie w atrakcyjnym pluszaku to, czego oczekiwała? Czy nie skusi jejtaniocha i atrakcyjność zewnętrzna. Czy podróż po dalekich krainach, pełna przygód i niebezpieczeństw skończy się powrotem do domu? A tam, czy będzie czekał Brat?
Spektakl dla dzieci małych i tych całkiem dużych na podstawie bajki Maliny Prześlugi. Zapraszamy do krainy wyobraźni, małych problemów i tych całkiem dużych, których rozwiązanie wcale nie jest takie łatwe, a mała Pchła jest po prostu mała dziewczynką,
W „Bajce i Majce” mamy więc pełno niebezpieczeństw, którym mała Majka dzielnie stawia czoła dzięki krzepiącej myśli, że gdzieś jest jej brat, który bardzo by jej się przydał na miejscu. Myśl o nim daje jej duże poczucie bezpieczeństwa i wskazuje kierunek jej działań – żeby znowu być razem i jeść śniadanie na jamniku. Całe szczęście wszystko dobrze się kończy dzięki odwadze i determinacji Majki.
Ula Jankowska
Bilety w cenie 30 zł
Grupowe (grupy powyżej 15 osób, opiekun na grupę wstęp wolny) 25 zł

bilety@teatrwarsawy.pl, info@teatrwarsawy.pl, 509 780 261