Będziemy na Targach Mamaville

Już w ten weekend będziemy na Mamaville na Warsaw Gift & Deco Show STREFA KIDS

Warsaw Gift & Deco Show, to pierwsze tego typu targi w Polsce łączące na tak dużą skalę branże upominkowe i dekoracyjne. Skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Spotkacie tam Fikę i Tashkę na stoisku z książkami!

Mamaville na Warsaw Gift & Deco Show to:

✨ STREFA ZAKUPÓW

Największy wybór produktów dla mamy i dziecka. Producenci, projektanci, dystrybutorzy znanych oraz premierowych marek z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
LISTA WYSTAWCÓW >>https://targi.mamaville.pl/1

✨ STREFA ROZRYWKI I ATRAKCJI

Prawdziwy festiwal zabawy i atrakcji dla najmłodszych. Ogromna i urozmaicona strefa animacji dla dzieci: dmuchańce, strefa LEGO, warsztaty dostosowane do wieku i różnych zainteresowań najmłodszych, trampoliny, magicy, kąciki zabaw, zabawy i gry plastyczne, malowanie buziek, tatuaże, tworzenie przypinek i biżuterii, waty cukrowa, fotobudka, postaci z bajek, kolorowanki 3Di dużo dużo więcej. Nie zabraknie emocji, upominków i wyjątkowej zabawy dla całej rodziny.

✨ STREFA EDUKACYJNO – WARSZTATOWA

Edukacja dla rodziców, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa i rodzicielstwa, prowadzone przez doświadczonych ekspertów. Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę. Wszystkie warsztaty i atrakcje są BEZPŁATNE!!!
WIĘCEJ INFO I REJESTRACJA >>https://mamavillewarsztatywgds.evenea.pl/

✨ STREFA RELAKSU

Wygodna, przestronna i przytulna strefa relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli spokojnie odpocząć i dobrze zjeść! Specjalnie na Warsaw Gift & Deco stworzymy Strefę dla Taty.
Warsaw Gift & Deco Show towarzyszyć będzie wydarzeniu GO Active SHOW, czyli największym targom sportowym w Polsce, które w poprzedniej edycji zgromadziły kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających