Tegoroczona premiera „Gwiazdki” w Teatrze Guliwer już 2 grudnia!

 

Już 2 grudnia odbędzie się pierwsza w tym sezonie teatralnym premiera familijnego spektaklu pt. Gwiazdka! Odliczajmy wspólnie dni do Gwiazdki!

Dwunastoosobowy zespół aktorski Teatru Lalek Guliwer zaprasza na skrzące się śmiechem, muzyką i tańcem przedstawienie, podczas którego poznacie święta z zupełnie innej strony! Osnową naszego świątecznego spektaklu są trzy przeplatające się ze sobą historie. Każda z nich zwraca uwagę na inny aspekt tego niezwykłego czasu. Przedstawienie zabiera widzów w podróż po tym szczególnym czasie, który dla niektórych jest okresem radosnego oczekiwania, a dla innych chwilą wyciszenia i oderwania od codzienności. Przezabawna drużyna Mikołaja bawi się pakując prezenty, samotna kobieta spędza czas w pustym mieszkaniu, a pastuszkowie zmierzają do stajenki, by przywitać Dzieciątko. Wszystkim przewodzi tytułowa Gwiazdka. Dokąd nas zaprowadzi i w jakie okna zajrzymy po drodze?

Przekonajcie się sami!

 

 

W scenariuszu wykorzystano utwór J. Słowackiego „Góry się ozłociły – szafiry mórz ciemnieją…”

Przedstawienie dla dzieci od lat 5.

Występują:
Izabella Kurażyńska, Katarzyna Brzozowska, Elżbieta Pejko, Joanna Borer,Adam Wnuczko, Krzysztof Prygiel, Jacek Poniński, Tomasz Kowol, Maciej Owczarzak, Damian Kamiński, Anna Przygoda