W 4. numerze magazynu Fika

Złota Rybka opowie jak zwykle o wyjątkowym dniu z kalendarza. Paragraf Elvis zadba o Wasze bezpieczeństwo na drodze. Wracając odwiedźcie Wrocław − śladami Myszki Spadochroniarki. Po drodze możecie się wsłuchać w muzykę Mozarta − cudownego dziecka. Drogę umili Wam niewątpliwie przeczytanie bajki FIKI. Czy wiecie o tym, że pchły miewają kłopoty?
Mam nadzieję, że eko zabawki: Pan Struś i Pani Kura na eko drodze staną się pretekstem do wielu zabaw i rozmów o tym, jakie są prawa ruchu drogowego.
Gdy zdarzy Wam się przysnąć w trakcie drogi, rodziców z pewnością zainteresuje wywiad z naszym gościem specjalnym − Tomaszem Kotem. Mamom i tatom polecamy także artykuł “Ćwiczenia charakteru” oraz Salvadora “Pamięć, zbieractwo, kolekcjonowanie”.
Gdy już dojedziecie do domu, a konkretnie znajdziecie się we własnej kuchni, spróbujcie wykonać niektóre z naszych propozycji z działu Kuchnia dla Niejadka. Pies Edmund tym razem fotografuje warzywa i zdradza kilka tajemnic z tym związanych.
Prezent w postaci szablonu samolotu do samodzielnego wycięcia sprawi, że znowu Wasze myśli znajdą się w wakacyjnych chmurach. Życzę Wam, aby cały ten rok szkolny był dla Was jak nieustające wakacje.