Jesteśmy na Targach Zero Waste!

 

Po dużym zainteresowaniu pierwszą i drugą edycją Targów Zero Waste zapraszamy na kolejne wydarzenie: Targi Zero Waste 2018 Warszawa, gdzie dowiecie się jak żyć jeszcze bardziej zdrowo i ekologicznie i jak ograniczyć produkowane przez siebie odpady do minimum! Będzie można kupić nasze książki i gadżety – no i poznać nas osobiście!

Wydarzenie odbędzie się 24 listopada 2018 r. w godz. 11.00 -18.00.

Fundacja alter eko działa na rzecz zrównoważonego rozwoju miast, ochrony zasobów przyrodniczych i edukacji ekologicznej. Jednym z głównych zadań Fundacji jest podejmowanie inicjatyw podnoszących świadomość ekologiczną społeczeństwa, współpraca z mieszkańcami i samorządem lokalnym oraz realizacja kompleksowych zielonych programów dla biznesu.

Fundacja jest autorem wielu projektów ekologicznych, w tym zielonych eventów i akcji ekomotywacyjnych, szkolnych lekcji przyrodniczych, warsztatów dziecięcych i rodzinnych, a także szkoleń celowych i programów doradztwa. Aktualne działania Fundacji skupiają się w głównej mierze na działalności strażniczej, sporządzaniu raportów i publikacji na temat zieleni miejskiej, oraz gospodarki odpadowej w nurcie zero waste. Do powierzonych zadań interdyscyplinarny zespół Fundacji alter eko podchodzi z pasją i entuzjazmem, wychodząc poza schematy konwencjonalnych metod i rozwiązań.